Razer Yeni Ürünlerini Tanıttı!


 

Razer, Tiamat serisi oyuncu kulaklıklarının yeni, güncellenmiş modellerini duyurdu. Ürünler tasarımlarıyla ve özellikleriyle büyük dikkat çekiyor.


Razer Tiamat 7.1 V2 Modeli

Her bir kulaklıkta normalde 5 ayrı sürücü bulunur. Fakat toplamda 10 ses sürücüsüne sahip olan Razer Tiamat 7.1 V2, en iyi çevresel ses ile oyuncuyu sarıyor. Ayrıca, oyun içinde düşmanınızın konumunu tespit edebilecek şekilde gelen pozisyonel ses ile oyunlarda üstünlük elde edebilmeniz oldukça mümkün.

Harici olarak ses kontrol ünitesi ile birlikte gelen yeni kulaklık kontrolü çok daha kolaylaştırıyor. Bir USB bağlantısı3.5 mm mikrofon girişi ile dört adet 3.5 mm ses girişi de kontrol ünitesi üzerinde bulunuyor.

Ayrıca kulaklık ve kontrol ünitesi üzerinde bulunan aydınlatmadan da bahsetmeden geçmek mümkün değil. Kulaklığa çok ayrı bir hava kattığını kesinlikle söyleyebiliriz.

Razer Tiamat 7.1 V2 199 dolar’lık fiyat etiketine sahip durumda.


Razer Tiamat 2.2 V2 Modeli

Ses ve bas özellikleri ön plana çıkartılan Razer Tiamat 2.2 V2, her bir kulaklıkta yer alan ekstra bas sürücüleriyle favori oyunlarınızda maksimum sesi sunacak şekilde hazırlanmış. Razer Surround sanal 7.1 çevresel ses motorunun gücünü de alan kulaklık büyük avantaj sağlıyor.

Yine ses izolasyonu, hafif ve dengeli yapısı ile konforlu bir kullanış deneyimi sunan ürün, katlanabilir tek yönlü mikrona ve 3.5 mm birleştirilmiş ses kablosuna sahip. Ek olarak bu modelin çoklu platform desteğine sahip olduğunu da belirtelim.

Razer Tiamat 2.2 V2 ise 129.99 dolar’lık fiyat etiketiyle satışta olacak.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir