Open-World Dynasty Warriors 9 – PS4 için OnaylandıSerinin “yeniden doğuşu” olarak aktarılan Dynasty Warriors 9, önceki oyunlardan farklı olacak. Serinin tarihinde ilk kez, açık dünya düzenine sahip olacak ve oyuncular bölgelere hızlıca seyahat edebilecek.


Gematsu, Famitsu’da ortaya çıkan yeni ayrıntıların bir özetini sundu. Her aşamaya bölünmek yerine Dynasty Warriors 9’daki savaşlar, bulunduğunuz döneme göre haritadaki farklı noktalarda ortaya çıkıyor. “Ana misyonlar” hikayenin farklı zaman dilimlerinde ilerlemesine neden olacak, ancak geliştiriciler Bu görevlerin “yüksek seviyede zorluk derecesine” sahip olduğunu belirtti. Oyuncular daha kolay hale getirmek için yardımcı görevleri yerine getirebilirler.


Geliştirici Omega Force, özellik teyit edilmemesine rağmen oyuncuların generaller arasında geçiş yapmasına izin vermeyi de düşünüyor. Bununla birlikte, hangi karakteri kontrol ettiğinize bakılmaksızın, herkes uzun menzilli saldırılar için yayları kullanabilir.


Omega Force, başlıkta da birkaç yeni mekanik uyguluyor. Çevreye bağlı olarak bu eylemler değişecek ayrıca dinamik bir hava durumu sistemi kullanıyor; Örnek olarak yağmur yağdığında düşmanların görünürlüğünü düşürecek, düşmana gizlice girmenize izin verecektir.


Dynasty Warriors 9, PS4 için geliştirildi, ancak Koei Tecmo’nun kesin bir çıkış tarihi açıklamadı. Famitsu’ya göre oyunun yaklaşık% 40’ı tamamlandı. Bu nedenle geliştirici bir süre daha tarih belirtmiyor.


 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir