Street Fighter V için Yeni Karakter VideosuCapcom, savaş oyun listesine girmek için yeni karakter olan Ed’i sergileyen bir Street Fighter V fragmanı çıkardı. Ed, hikayede yer aldığı Street Fighter IV’den geri döndü ancak oynanabilir bir karakter olarak mevcut değildi.


Balrog tarafından yetiştirilen Ed’in dövüş tarzı boks yönüne yaslanmış, ancak öğretmeninin aksine tekmeler kullanıyor. M. Bison’ın elindeki deney konusu olarak, Shadaloo lideri ile gen paylaştığı için Psycho Power’ı da kanalize edebiliyor.


Ed, Capcom Fighters Network Beta sırasında 11-14 Mayıs tarihlerinde oynamaya hazır olacak. Capcom, gerçek sürümüne gelince, Street Fighter V’e “yakında” katılacağını söyledi.


Capcom Fighters Network beta, 11-14 Mayıs tarihleri ​​arasında PC ve PS4’te yayınlanıyor. Katılabilmeniz için Street Fighter V’e sahip olmanız gerekmez, çünkü her iki platformda da herkese açık olacaksınız. Çapraz oynatma etkinleştirilecek, bu nedenle her iki platformdan da oynayabileceksiniz. Ed’e ek olarak, daha önce piyasaya sürülen diğer tüm DLC karakterlerine beta süresince erişilebilecek.


videoyu buradan izleyebilirsiniz.


 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir