For Honor Oynayan Oyuncular Banlandı


İlk olarak steam platformundan başlamak gerekirse CS:GO Oynayan bir çok kişinin gereksiz yere VAC atıldığını iş bu durumla kalmayıp Origin tarafındada sık meydana gelen battlefield 1 oynayanların hileye başvurmadığı halde ban atılan kişilerin arasına katıldığı haberlerini okumuştuk. Fakat günümüz oyunlarına bakıldığında ne yazıkki bu durumun devam ettiğini üzülerek söylüyoruz.

For honor hakkında konuşmak gerekirse Ubisoft’un anti-cheat sistemi hile yapan oyuncular dışında, suçu olmayan insanları oyundan uzaklaştırıyor. Peki bu nasıl oluyor? Raporlar doğrultusunda oyunda iken “EasyAntiCheat 0006000043” hata kodu ile karşılaşmış oyuncular hile kullandıkları gerekçesiyle banlanıyor. GamerRevolution’ın yaptığı araştırma sonucunda banlanmasına sebep olan oyuncuların sebebi ise kullandıkları Xpadder (makro özelliği taşıması)

Peki makronun üstünlüğü nedir? Üst üste seri olarak yapılan vuruşları tek bir hareketle yapabildiğinizi varsayarsak buda oyuncuyu üstün kılmış oluyor. Tabiki banlanan oyuncuların hepside macro kullanıcısıdır demek doğru değildir.

Ama yinede siz siz olun macro kullanmayın.


 


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir