PLAYSTATİON 4 4.50 GÜNCELLEME BETASI YAYINLANDI


Sony beta’ya katılan kullanıcılar Playstation 4 ün 4.50 güncellemesinini yükleyebiliyorlar. 3 şubatta gelen bu güncelleme ile Playstation 4 birçok özelliğe kavuşuyor.

1- Harici HDD Desteği


Kullanıcılar yeni gelen bu güncelleme ile USB 3.0 harici HDD bağlayabilir ve oyun, uygulama ve eklentileri doğrudan çıkarılabilir HDD’nize indirebilir, kaydedebilir ve yükleyebilecekler. Ayrıca, önceden kurulu oyun ve uygulamaları taşıyabilecekler.

Harici HDD’ye bağladığınızda, harici disk içindeki oyunlar ve uygulamalar ana ekranda gözükecekler.Dahası, PS4’ünüz harici bir HDD ile 8 TB a kadar diskleri destekleyecek.

2- Özel Duvar Kağıtları

SHARE düğmesi ile yakaladığınız ekran görüntülerini arka plan olarak atayabileceksiniz. Veya sevdiğiniz bir oyunun resmini arka plan fotoğrafı olarak atayabileceksiniz.

3- Hızlı Menü Yenilendi


Sistem yazılımı 4.0, DUALSHOCK 4’ünüzde PS düğmesine uzun süre bastığınızda oyunda erişilen Hızlı Menü’yi piyasaya sundu ve en son güncelleme bu popüler özelliğini daha da geliştirerek daha kullanıcı dostu yapıyor.

Hızlı Menü, oyun ekranından daha azını karşılayacak ve artık hareket halindeyken Taraflar oluşturabilir, bunlara katılabilir ve yönetebilir, yani oyunu terk etmeden arkadaşlarınızla bağlantı kurabilirsiniz.

4- PlayStation VR için 3D Blu-ray Desteği


PS VR sahibiyseniz, PS4’ünüzü kullanarak 3D Blu-ray diskleri çalabilir ve bunları kulaklık setinizi kullanarak stereoskopik 3D olarak izleyebileceksiniz.Baya güzel bir özellik olacak diye düşünüyoruz. EğerPS4, PS VR sahibiyseniz ve bu özellikleri denemeden geçmemeniz gerektiğini düşünüyoruz.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir