PHİLİPS SHM1900 MİKROFONLU KULAKLIK İNCELEMESİ :


Merhaba arkadaşlar bugün sizlerle Philips’in uygun SHM1900 model numarasına sahip kulaklığına bakıyoruz. Uzun zamandır benim kendi kullandığım kulaklık bir yandan da bu kulaklık bu yüzden baya deneyim sahibi oldum. Size bunları aktarmaya çalışacağım.

Ses Kalitesi :,

Ses kalitesi olarak memnun olacağınızdan eminim yaklaşık 45 tlik bir kulaklığa göre çok güzel ses verdiğini söyleyebilirim.Son ses müzik dinlediğinizde dışarı ses veriyor ancak en pahalısından en ucuzuna kadar çoğu dışarı ses veriyor.Ancak kaliteli bir ses deneyimi sunuyor. 98 dB ses sunabilen 40 mmlik hoporlörler barındıran kulaklık ortalama ses kalitesinin üstünde bir ses veriyor.

Mikrofon Kalitesi :

50-10.000Hz; -42 dB ses alabilen bir mikrofona sahip olan hoporlör fiyatına göre gayet iyi ses alıyor.Kalitesini yazılardan anlamayacağınız için alta ses kaydı bırakmaya karar verdim.
Mikrofon Testi :

Sağlamlık :
Kulaklık sağlamlık konusunda gerçekten muazzam çok sakar bir insan olan bana bile sağlam kalabildi.Günde 3 4 kez düşürmeme rağmen hala muazzam şekilde çalışıyor.

Son olarak eğer düzenlemek gerekirse eğer az paranız varsa alabileceğiniz güzel kulaklıklardan birisi. Skype gibi programlarda güzel sonuçlar veriyor.Gönül rahatlığı ile alabileceğiniz bir kulaklık.

Philips SHM1900 İnceleme :


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir