2016’nın En Çok Beğenilen Oyunu :


Bugün sizlerle 2016 nın en çok beklenen oyunlarına göz atacağız. Yaptığımız bu liste istatiksel verilere değil kendi beklentilerimize göre oluşturulmuştur.

5- Uncharted 4: A Thief’s End

PlayStation için özel bir oyun serisi olan Uncharted, biz dahil herkesi çok şaşırtmayı başarmıştı. Oynanış, grafik, hikaye gibi unsurların muazzam bir şekilde işlenmiş olmasından dolayı çokça sevilmişti. Bu yüzden listemizde yer vermeye uygun bir oyun olduğuna karar verdik.

4-OverWatch

World Of Warcraft, Heroes Of The Storm, HeartStone gibi oyunların yapımcısı olan Blizzard’ın yeni oyunu olan OverWatch , her ne kadar tek kişilik hikaye modu barındırmasa da 1 sene içinde en çok oynanan e-spor oyunlarından biri olmayı başardı.Blizzard’ın yapmış olduğu en renkli oyun olduğunu söylemek ile hata yapmış sayılmayız. Karakterleri ile skilleri ile kendine bağlayan oyun çokça kendini oynattığı ve sevdirdiği için bu listeye alınmaya hak kazandı.

3- Forza Horizon 3

Open World yarış türü denince akla gelen ilk oyun serilerinden biri olan Forza Horizon serisi yeni oyunu ile karşımıza çıktı.

Çok sevilen bu oyun Xbox One ve PC platformları için çıktı.

2-Inside

Limbo oyununu geliştiren Playdead stüdyosunun yeni oyunu olan İnside hem atmosferi hemde hikayesi ile kedisini sevdirmeyi başarmıştı.Ve bu listeye bu yüzden girmeye hak kazandı.

1-Battlefield 1

2016 nın açıkça en çok beklenen ve sevilen FPS oyunu Battlefield 1 idi. Hikayesi, üst düzey grafikleri ile ve Türkçe dublaj içermesi ile çoğu kişinin favori FPS oyunu olmayı başaran Battlefield 1 1.liği hakkıyla kazandı.


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir